FOTBALL-EM på storskjerm - 14. juni - 14. juli

Kred inviterer til fotballfest med EM på storskjerm i vårt store lokale! Det er selvfølgelig gratis inngang til fotball-EM. Vi har stor skjerm og egen spesiell EM-meny!

Det er 18-årsgrense på kveldstid. Lokalet passer fint for rullestolbrukere.

Fotball-EM program:
Fredag 14. juni:
21.00: Gruppe A: Tyskland – Skottland

Lørdag 15. juni:
15.00: Gruppe A: Ungarn – Sveits
18.00: Gruppe B: Spania – Kroatia
21.00: Gruppe B: Italia – Albania

Søndag 16. juni:
15.00: Gruppe D: Polen – Nederland
18.00: Gruppe C: Slovenia – Danmark
21.00: Gruppe C: Serbia – England

Mandag 17. juni:
15.00: Gruppe E: Romania – Ukraina
18.00: Gruppe E: Belgia – Slovakia
21.00: Gruppe D: Østerrike – Frankrike

Tirsdag 18. juni:
18.00: Gruppe F: Tyrkia – Georgia
21.00: Gruppe F: Portugal – Tsjekkia

Onsdag 19. juni:
15.00: Gruppe B: Kroatia – Albania
18.00: Gruppe A: Tyskland – Ungarn
21.00: Gruppe A: Skottland – Sveits

Torsdag 20. juni:
15.00: Gruppe C: Slovenia – Serbia
18.00: Gruppe C: Danmark – England
21.00: Gruppe B: Spania – Italia

Fredag 21. juni:
15.00: Gruppe E: Slovakia – Ukraina
18.00: Gruppe D: Polen – Østerrike
21.00: Gruppe D: Nederland – Frankrike

Lørdag 22. juni:
15.00: Gruppe F: Georgia – Tsjekkia
18.00: Gruppe F: Tyrkia – Portugal
21.00: Gruppe E: Belgia – Romania

Søndag 23. juni:
21.00: Gruppe A: Sveits – Tyskland
21.00: Gruppe A: Skottland - Ungarn

Mandag 24. juni:
21.00: Gruppe B: Albania - Spania
21.00: Gruppe B: Kroatia – Italia

Tirsdag 25. juni:
18.00: Gruppe D: Frankrike – Polen
18.00: Gruppe D: Nederland - Østerrike
21.00: Gruppe C: Danmark - Serbia
21.00: Gruppe C: England – Slovenia

Onsdag 26. juni:
18.00: Gruppe E: Slovakia - Romania
18.00: Gruppe E: Ukraina – Belgia
21.00: Gruppe F: Tsjekkia - Tyrkia
21.00: Gruppe F: Georgia – Portugal

Lørdag 29. juni:
18.00: Åttedelsfinale 1: A2 – B2
21.00: Åttedelsfinale 2: A1 – C2

Søndag 30. juni:
18.00: Åttedelsfinale 3: C1 – D/E/F3
21.00: Åttedelsfinale 4: B1 – A/D/E/F3

Mandag 1. juli:
18.00: Åttedelsfinale 5: D2 – E2
21.00: Åttedelsfinale 6: F1 – A/B/C3

Tirsdag 2. juli:
18.00: Åttedelsfinale 7: E1 – A/B/C/D3
21.00: Åttedelsfinale 8: D1 – F2

Fredag 5. juli:
18.00: Kvartfinale 1: Vinner åttedelsfinale 4 – Vinner åttedelsfinale 2
21.00: Kvartfinale 2: Vinner åttedelsfinale 6 – Vinner åttedelsfinale 5

Lørdag 6. juli:
18.00: Kvartfinale 3: Vinner åttedelsfinale 3 – Vinner åttedelsfinale 1
21.00: Kvartfinale 4: Vinner åttedelsfinale 7 – Vinner åttedelsfinale 8

Tirsdag 9. juli:
21.00: Semifinale: Vinner kvartfinale 1 – Vinner kvartfinale 2

Onsdag 10. juli:
21.00: Semifinale: Vinner kvartfinale 3 – Vinner kvartfinale 4

Søndag 14. juli:
21.00: Finale

Vi åpner senest før hver kamp og holder åpent til kampslutt/stenging.

0